пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Тиждень безпеки дорожнього руху

     Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя.
     З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Носовецькій  СЗШ І - ІІІ ступенів з 17 по 21 вересня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд  інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
      Велика увага приділялася  вивченню Правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже  вони мають знати  про безпечне поводження на дорозі. Протягом тижня проводились хвилинки безпеки, під час яких за допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, ігор з розмальовками, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги.
      Була організована виставка малюнків на тему: «За безпеку на дорозі».
 Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним. Заходи, які були проведені з 17. 09. 2018 р. по 21.09.2018 р. дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення  до свого здоров’я та оточуючих людей.


Немає коментарів:

Дописати коментар